+36 30 930 6790
cseppegeszseg@gmail.com

Visszajelzések

Gyász- és veszteségfeldolgozás

A minket érő veszteségek belőlünk kiváltott érzelmi reakcióit sokszor észrevétlenül magunk megoldjuk, de gyakran megtörténhet, hogy mégsem tudjuk feldolgozni ezeket az érzelmi hatásokat és hetekig, hónapokig vagy akár egész életünkben cipeljük magunkkal a terheket ahelyett, hogy feldolgoznánk őket.
Kattints a részletekért

Erika - Gyász- és veszteségfeldolgozás

A levél megírása közben figyeltem az érzéseimre és hagytam, hogy vezessenek. Ez azért volt fontos számomra, mert voltak olyan dolgok, amit leírni is nehéz volt. Miután leírásra kerültek felszabadító érzést élhettem meg. A levél befejeztével a nehéz kövek, amiket eddig cipeltem, mintha felrepedtek volna és lehetőségem van kimászni alóluk. Nem kell tovább cipelnem. Szabad vagyok és a mindennapi cselekvés is könnyebbé vált. Új távlatok és lehetőségek nyíltak meg.