+36 30 930 6790
cseppegeszseg@gmail.com

Visszajelzések

Gyász- és veszteségfeldolgozás

A minket érő veszteségek belőlünk kiváltott érzelmi reakcióit sokszor észrevétlenül magunk megoldjuk, de gyakran megtörténhet, hogy mégsem tudjuk feldolgozni ezeket az érzelmi hatásokat és hetekig, hónapokig vagy akár egész életünkben cipeljük magunkkal a terheket ahelyett, hogy feldolgoznánk őket.
Kattints a részletekért

Nagy Timi - Gyász- és veszteségfeldolgozás

Amikor szó volt a veszteség-feldolgozásról, azt éreztem, hogy ez kell nekem. Mire nekiálltunk, viszont nem volt jó érzés. A fájdalmaimról beszélni? Újra átélni dolgokat? Kiteregetni az életem? Én szoktam másokat hallgatni, nem én szoktam megnyílni. Nem szerettem végig az eljárást, de Mónikát, a személyiségét nagyon szeretem, így az ő tisztelete miatt végigcsináltam. Aztán pár hétig félreértettem, gondolván, hogy na jó végre túlvagyok rajta. Aztán az első nem ideális helyzetben, a tesómmal kapcsolatban, „elővettem” amit tanultam. Aztán újra és újra különböző szituációkban… most már nem félnék újrakezdeni, mert tudom hogy a kiút az amikor átvágjuk magunkat a „szúrós” bozótoson. Köszönöm Mónika! Nagyszerű munkát végeztél!