+36 30 930 6790
cseppegeszseg@gmail.com

Visszajelzések

Gyász- és veszteségfeldolgozás

Az általam kínált lehetőség egy módszer arra, hogy ne beleragadjunk és benne maradjunk ebben a helyzetben, hanem hogy mindezt felismerjük, feltárjuk és egyenként feldolgozzuk.
Kattints a részletekért

Gyöngyös - Gyász- és veszteségfeldolgozás

Szia Drága Mónika!
Nagyon jó volt végigmenni, kompletten látni az egész kapcsolatot. Úgy éreztem nagyon sok negatív tapasztalatom volt, nagyon tele voltam ezzel az érzéssel, de aztán ahogy kiadtam magamból a nagy csomagot, látni engedte a sok szép jó élményt is. Ezek is megkönnyítették az elengedést. Valójában úgy éreztem így visszanézve, nem a kapcsolatot kellett meggyászolnom, hanem a sok negatív érzést kellett lezárnom magamban, azoknak kellett búcsút intenem, hogy megmaradjanak bennem a pozitív élmények is, és jöhessenek újak. És ha nem csak pozitív az élmény, akkor azokat is tudjam a helyén kezelni, reagálni rájuk, nem lefagyni és ebben a merev állapotban tárolni magamban ami tehetetlenséget okoz. Ez a fő változás, ezt hozta a gyászfeldolgozó folyamat részemre.
Összességében nagyon felszabadító élmény volt!
Nagyon hálásan köszönöm Neked Mónika, és különösen h Te voltál mellettem, Te támogattál ebben a folyamatban! ❤️🙏❤️